Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Cenaze Haberleri arrow Kuyumcullu Köyü Doktor Abisini Kaybetti. VİDEO1-2-3
Kuyumcullu Köyü Doktor Abisini Kaybetti. VİDEO1-2-3 Yazdır
Üye Değerlendirme: / 33
Kötüİyi 
Pazar, 24 Şubat 2013

Image Zeynel ÇALIK Hakkın Rahmetine Yürüdü.


Köyümüz sakinlerinden Karasu Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Nedim ÇALIK ve Karasu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ÇALIK'ın babaları, Muhtar Mustafa ÇALIK'ın amcası emekli sağlık memuru Zeynel ÇALIK Hakkın rahmetine kavuştu.

Merhumun cenazesi 15/02/2013 Cuma günü Kuyumcullu Köyünde  cuma namazına mütakip kılınan cenaze namazının ardından Kuyumcullu Köyü Mezarlığına defn edildi..

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz. 

Zeynel ÇALIK, polikistik böbrek rahatsızlığı ve kalp yetmezliği nedeniyle bir süredir tedavi altına alınmıştı. Bugün sabah saatlerinde rahatsızlanarak ambulansla karasu Devlet Hastanesine oradan da Sakarya Yenikent Devlet Hastanesine kaldırılarak yoğun bakım ünitesine alındıktan kısa bir süre sonra vefat etti. 

Zeynel ÇALIK'ın sağlık memuru olması nedeniyle hasta olan kişilere yardımcı olmak amacıyla köyümüzde girmediği hane hemen hemen yok gibidir.

Zeynel ÇALIK'ın okuması erkekler için kendi evinde, kadınlar için oğlu Mehmet ÇALIK'ın evinde akşam namazı ile yatsı namazı arasında olacaktır.

Not: Videoları izlemek için resimlerden sonraki taziye dileklerinin altında bulunan Kur'an-ı Kerim dinletisinin sesini kısmanız yeterli olacaktır.
Son Sözlerini Dinlemek İçin Tıklayın

Fotoğraflarla Selasını İzlemek İçin Tıklayın
 
Cenaze Günü İçin Tıklayın


                                                          Teşekkür Mesajı
Ailemizin kıymetli büyüğü, sevgili Babamız Merhum Zeynel ÇALIK’ı (77) 14 Şubat 2013 tarihinde mübarek Cuma günü yağmurlu ve soğuk bir havada eş, dost, akraba, ve arkadaşlardan müteşekkil kalabalık bir cemaatle Kuyumculu Köyü Camiinde kılınan cenaze namazının ardından Köy Mezarlığında ebedi aleme tevdi eyledik. Babamızın vefatı münasebetiyle olayın vaki olduğu andan itibaren beni ve ailemi teselli eden, her türlü yardımı gösteren, cenaze törenine bizzat katılan, taziye dileklerinde bulunan, yurt içi ve yurt dışından telefonla arayan, taziyeye gelerek acımızı paylaşan başta Prof.Dr.Mustafa Kemal EROL, Milletvekilimiz Hasan Ali ÇELİK, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü, Zonguldak İl Milli Eğitim Müdürü, İl Eğitim Denetmenleri Başkan ve Başkan Yardımcısı, İl Eğitim Denetmenleri, Karasu ve Kocaali Belediye Başkanları, Karasu Kaymakamı, Karasu İlçe Emniyet Müdürü, Karasu ve Karapürçek  İlçe Müftüleri, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve  Şube Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürleri, Siyasi partilerin ilçe başkan ve yönetimi, kamu görevlileri, Eğitim ve Sağlık sendikalarının il ve ilçe temsilcileri, okul ve kurumlardaki yönetici ve öğretmen arkadaşlarıma, yerel madyanın çok değerli simalarına, Köy ve mahalle muhtarlarına, Babamızın dostları ve hacı arkadaşlarına, can dostum mesai arkadaşlarım ve Karasulu hemşehrilerimize göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı şahsımız ve ailemiz adına sonsuz teşekkür ve memnuniyetlerimizi arz etmeyi bir vecibe ve borç bilmekteyiz.
                                                                                                                           Nedim ve Mehmet ÇALIK (Oğulları)
Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image  Image

Image 

 

 
Son Güncelleme ( Salı, 18 Şubat 2014 )
 

Yorumlar  

 
+3 #19 Ferda TURAN 31-03-2013 00:44
Tum calik ailesine bas sagligi diler koyumuzun degerli bir degerli insani kaybindan uzuntumu duyuyor ve geride kalan butun ailesine sabir ve sihhat dilerim basiniz sagolsun
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+4 #18 sevilay 17-03-2013 16:25
tomruk abdulahın kücük kızı sevilay zeynel amcaya Alah'tan rahmet dilerim kalanların başı sağ olsun mekanı cenet olsun.
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+8 #17 Neşe 18-02-2013 22:55
Çalık ailesine, Allah'tan sabırlık temenni eder,Zeynel amcaya Allah'tan rahmet dilerim.Cenneti mekan olur İnşallah.
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+8 #16 Aziz KEL 17-02-2013 16:47
Zeynel amcaya Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dilerim.
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+10 #15 TARIK İSKENDER 17-02-2013 12:29
Öncelikle çalık ailesinin ve köyümüzün başı sağolsun zeynel amcamız köyümüzün bir dönem şifası idi renkli kişilği ve sosyalliği ile köyümüze çok şeyler katmıştır.eksikliği şimdiden hissedilmiştir BAŞIMIZ SAĞOLSUN MEKANI CENNET OLSUN
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+9 #14 engin iskender 16-02-2013 11:09
zeynel amcanin hakkin rahmetine kavustugunu duydum, Allahtan rahmet diler, geride kalanlarina Allahtan sabri cemil dilerim, Engin Iskender
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+8 #13 Nuri çil 16-02-2013 00:22
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Ailesine allah sabır versin
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+12 #12 HAKAN CENGİZ 15-02-2013 23:53
Köyümüzün yetiştirmiş olduğu çok değerli ve mümtaz insan Zeynel dayıyı kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşarken, kendisine Allahtan rahmet, yakınlarına başşsağlığı ve sabır dilerim. Yaşamı boyunca zaman mefumu tanımadan karşılık beklemeden gece-gündüz ayırmaksızın herkese sabır ve güleryüzle yardım eden Zeynel dayı sevenlerininde dualarıyla inşallah huzur ve nur içinde yatar. Mekanı cennet olsun...
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+11 #11 Melih EROL 15-02-2013 23:24
Allah rahmet eylesin mekanını cennet etsin.Köyümüzde büyüyüpte onun elinden şifa almayan yoktur.Cenazede olmak isteyipte hastanedeki daha önceden planlı ameliyatlar nedeniyle izin alamadığım için de burukluk yaşamaktayım.Geride kalanlara allahtan sabır diliyorum.
Alıntı | Yöneticiye raporla
 
 
+9 #10 Şaban KOCA 15-02-2013 20:42
mekanı cennet olsun
Alıntı | Yöneticiye raporla
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Error:
Adobe Flash Player needed.
Kuranı Kerim

Cenaze Haberleri

Sait İSKENDER'in Annesi Vefat Etti.

Köyümüz sakinlerinden Mustafa İskender'in hanımı,Cevat ve Said İskender'in anneleri Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. 


Cenazesi bugün ikindi namazına müteakipkılınacak cenaze namazının ardından  köyümüz mezarlığına defn edilecektir.


 Merhumeye Allah'tan rahmet geride bıraktığı ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz...

 
Fatma ÇAKAR Hakkın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz sakinlerinden Hayati ÇAKAR , Hilmi ÇAKAR ve rahmetli Enver ÇAKAR'ın anneleri Fatma ÇAKAR Hakkın rahmetine kavuşmuştur.
Merhumenin cenazesi tedavi gördüğü hastaneden alınarak köyümüze getirilmekte olup cenaze köyümüz mezarlığına yarın (27/05/2014)  defn edilecektir.

Merhumeye Allahtan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Soner SÜR Hakkın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz sakinlerinden Karasu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet ÇALIK ve Karasu Anadolu Öğretmen Lİsesi Müdürü Nedim ÇALIK'ın yeğenleri Soner SÜR Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

Uzun süredir tedavi altında olan Soner SÜR'ün cenazesi yarın öğle namazına mütakip Kocaali Hızar Mahallesi  Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Kocaali Şehir Mezarlığına defn edilecektir.

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

Taziye İçin
Mehmet ÇALIK : 505 782 96 22
Nedim ÇALIk     : 505 677 54 03 

 
Hürmiye KOCABACAK Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden Yusuf KOCABACAK'ın hanımı, Yunus, İlyas, Eyyüp, Turgay ve  Yakup KOCABACAK'ın anneleri Hürmiye KOCABACAK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Merhumun cenazesi 03/05/2014 Cumartesi günü öğle namazına mütakip kılımam cenaze namazının ardından köyümüz mezarlığına defn edilmiştir.

Merhumeye Allh'tan rahmet geride kalanlara başsağlığı dileriz.

 
Fadime AK Hakkın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz halkından Rahmetli Mehmet AK'ın eşi Fadime AK hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Merhumenin cenazesi Cuma günü cuma namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından köyümüz mezarlığına defn edilecektir.

Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Karasu Plajında Özel Otoda Ölü Bulundu (Hunharca Katledildi)

Köyümüz sakinlerinden İsmail ÜSTÜNTAŞ' ın Karasu'ya evli kızı karasu plajında 54 B 8133 plakalı özel aracının içinde ölü bulundu. Yapılan ilk incelemede araç içinde silahla vurulduğu  anlaşılan Aysel ÜSTÜNTAŞ Adli Tıpa gönderildi.
Dün akşam saatlerinde meydana gelen olay ile ilgili detaylar ortaya çıkıyor.
S. F. ile evli olup bir süre önce boşanan Aysel ÜSTÜNTAŞ iki çocuk annesiydi.
Merhumenin cenazesi 18 Mart 2014 salı günü öğlen vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecek. Merhumeye Allah'tan Rahmet komşularına  yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
 Sakarya yerel ve ulusal internet ve haber sitelerinde yer alan bu cinayet olayının Karasu Yerel Gazetelerinde yer almaması ne kadar düşündürücü...

 
Lütfü ÖZMEN Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz esnaflarından Recai ÖZMEN'nin Babası, Hüseyin ÖZMEN'nin dedesi Lütfü ÖZMEN 12 Mart 2014 Çarşamba günün Hak'kın Rahmetine Kavustu. Cenazesi 13 Mart 2014 Perşembe günü öğlen vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecek.

Merhuma Allah'tan Rahmet, yakınlarına sevenlerine ve komşularına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Fahrettinn YILDIRIM Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden Fahri oğlu Fahrettin YILDIRIM Hak'kın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi bugün (03 Mart 2014 Pazartesi günü) öğlen vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecek.

Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Rafet DALAR Hak'kın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz sakinlerinden Rafet DALAR (ÖZDEMİR) 25 Şubat 2014 Salı günü Hak'kın Rahmetine Kavuştu. Tedavi gördüğü Karasu Devlet Hastanesinde bugün saat 19.00 sularında hayata gözlerini yuman Rafet DALAR'ın cenazesi yarın (26 Şubat 2014 Çarşamba günü) öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecek.

Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Mehmet GÖBEL Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden Mehmet GÖBEL Hak'kın Rahmetine Kavuştu. 23 Şubat 2014 pazar günü tedavi gördüğü Karasu Devlet Hastanesinde sabaha karşı gözlerini yuman Mehmet GÖBEL 24 Şubat 2014 pazartesi günü öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecek. 


Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına, sevenlerine ve komşularına başsağlığı diliyoruz.


 
Hurisel CENGİZ Hak'ın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz esnaflarından Kenan TEZCAN'nın kızı, Akif CENGİZ'in hanımı Hurisel CENGİZ Hak'kın Rahmetine  Kavuştu. Cenazesi 05.02.2014 çarşamba günü öğle namazına müteakip kaldırılacaktır.

Merhumeye Allah'tan Rahmet yakınlarına sevenlerine ve komşularına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Necati KARA Hak'ın Rahmetine Kavuştu

Hasan oğlu Necati KARA Hak'kın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Nazmiye KARATAY Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz emekli imamlarından Mehmet KARATAY'ın eşi, Ali, Ahmet, Şükrü, Şaban KARATAY, Rabia KAYMAK ve Ayşe İSKENDER'in anneleri Nazmiye KARATAY 24 Aralık 2013 salı günü Hak'ın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi yarın (25 Aralık 2013 Çarşamba günü) öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir.

Merhumeye Allah'tan Rahmet yakınlarına komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Hayriye İSKENDER Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz halkından Merhum Yusuf İSKENDER'in Hanımı, Necmi, Bayram, Şaban, Hüseyin ve Mehmet İSKENDER'in anneleri, Muhasebeci Murat İSKENDER'in Babaannesi Hayriye İSKENDER 23 Aralık 2013 Pazartesi günü Hak'ın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi yarın öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir.

Merhumeye Allah'tan Rahmet yakınlarına komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Ayşe ÖZKURT Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz halkından Merhum Beşirin Selahattin ÖZKURT'un hanımı, Merhum Mehmet Ali, İslam ve Abdullah ÖZKURT'un anneleri, Recep, Mesut, Selahattin ve Yasin ÖZKURT'un Babaanneleri Ayşe ÖZKURT Hak'ın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi bugün ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir.

Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Kıymet Özkurt Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden İslam Özkurt'un hanımı, Karasu Belediyesi çalışanlarından Yasin Özkurt'un annesi Kıymet Özkurt hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 15 Kasım 2013 Cuma günü cuma namazı sonrasında kılınacak olan cenaze namazından sonra köy mezarlığına defn edilecek.

Merhumaye Allah'tan Rahmet geride bıraktıklarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
İmran OYMACI Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz esnaflarından İdris OYMACI'nın babası İmran OYMACI Hakkın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi 08 Kasım 2013 Cuma günü cuma namazı sonrası kılınacak olan cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defn edilecek.

İmran OYMACI'ya Allah'tan rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerini sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Hüzeymiye ÇİFTÇİ Hakk' ın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz sakinlerinden Fazlı ÇİFTÇİ'nin bir süredir İstanbul' da tedavi altında bulunan  hanımı Hüzeymiye ÇİFTÇİ Hakkın rahmetine kavuştu.


Merhumenin cenazesinin İstanbul'dan gelecek olması nedeniyle  köyümüze yetişmesi durumunda ikindi namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından defn edilecektir.


Merhumeye Allah'dan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.


 
Mithat İSKENDER Hakkın Rahmetine Kavuştu

 Fındık bahçesinde kestiği dalları yakmak için ateş yakmaya çalıştığı sırada elbiselerinin tutuşması sonucu vücudunun değişik bölgelerinde meydana gelen yanıklar nedeniyle hastaneye kaldırılan ve tedavisine Kocaeli / Derince' de devam edilen Mithat İSKENDER Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Cenazesi 25 Eylül 2013 Çarşamba günü öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazı sonrasında kaldırılarak köy mezarlığına defn edilecek.

Merhuma Allah'dan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Mehmet AŞIK Hakkın Rahmetine Kavuştu

Bir süre önce kalp krizi geçiren ve tedavisine Sakarya Araştırma Hastanesinde devam edilen Mehmet AŞIK Hakkın rahmetine kavuşmuştur.


Merhumun cenazesi yarın (09/09/2013 Pazartesi) öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından defn edilecektir.


Merhuma Allah' dan rahmet geride kalan yakınlarına başsağlığı dileriz.

 
Sadettin ÇELİK Hakkın Rahmetine Kvuştu

Köyümüz sakinlerinden, Derneğimiz üyelerinden Nalbur ÇELİK'in babası Sadettin ÇELİK Hakkın Rahmetine Kavuştu. 01 Ağustos 2013 perşembe günü gece saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucunda Kocaali Devlet Hastenesine Ambulansla kaldırılan Sadettin ÇELİK burada yapılan tüm müdahalelere cevap vermedi. Kalb krizi sonucunda hayatına kaybeden Sadettin ÇELİK'e Allah'tan Rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Sadet amcamızın vefatında kısa bir süre önce kahvede oturmuş çayını yudumlarken Nail abalı kardeşimiz tarafından çekilen fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz...

 
İhsan SEZER'in Hanımı Elmas SEZER Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden İhsan SEZER'in hanımı, İlhan ve Orhan SEZER'in anneleri Elmas SEZER 22 Temmuz 2013 pazartesi günü Hak'kın Rahmetine Kavuştu.

Elmas SEZER'in cenazesi 23 Temmuz 2013 salı günü öğlen vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Kuyumculu Köyü Mezarlığına defn edilecek. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Mustafa İSKENDER Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz Salıkkaya mahallesinde sakinlerinden Mustafa İSKENDER Hak'kın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi bugün 19 Temmuz 2013 cuma günü cuma namazına müteakip kuyumculu köyü merkez camiinde kılınacak olan cenaze namazının ardından kaldırılacak.

Mustafa İSKENDER'e Allah'tan Rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Refik AK'ın Hanımı Hak'kın Rahmetine Kavuştu. - Mevlid Okundu

Köyümüz eski Salıkkaya mevkii sakinlerinden Refik AK'ın hanımı vefat etti. Cenazesi 11 Temmuz 2013 perşembe günü öğle namazına müteakip Salıkkaya camiinde kılınacak olan cenaze namazı sonrasında Salıkkaya mezarlığına defn edilecek

Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

17 Temmuz 2013 Çarşamba günü merhume için mevlüt okutularak katılımcılara iftar yemeği verildi. Allah Kabul Etsin.

 
Asiye KARADAYI Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden Merhum Şevket KARADAYI' nın eşi , Semih KARADAYI'nın annesi Asiye KARADAYI Hakkın rahmetine kavuştu.

Merhumenin cenazesi 04/07/2013 Perşembe günü öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından defn edilecektir.

Merhumeye Allahtan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Muhip DÖNMEZ Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Rahmetli Alaaddin Dönmez'in oğlu, Recep ve Mustafa Dönmez'in kardeşleri Muhip DÖNMEZ Hak'kın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi 29 Haziran 2013 cumartesi günü öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defn edilecek. 


Kendisine Allah'tan Rahmet, acılı ailesine, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Turgay ALŞAN Vefat Etti.

  Köyümüz sakinlerinden Süleyman İSKENDER'in damadı Turgay ALŞAN dün akşam geçirmiş olduğu kalp krizi nedeniyle hakkın rahmetine kavuştu. Merhumun cenazesi 28 Haziran 20103 Cuma günü Serdivan Bahçeli Evler Camiinde cuma namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından Adapazarı Emirgan mezarlığına defn edilecektir.

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan eş,akraba ve dostlarına baş sağlığı dileriz.

 
Ayşe EROL Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Rahnetli Dursun Erol'un eşi, Mustafa ve Hüseyin Erol'un anneleri, Ayşe EROL Hak'kın Rahmetine Kavuştu. Kendisine Allah'tan Rahmet geride bıraktıklarına, komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Ayşe EROL'un cenazesi 28 Haziran 2013 cuma günü cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazından sonra köy mezarlığına defn edilecek.

 
Zekeriya TÜYLÜ Hastaneye Kaldırıldı Durumu Ağır - Hastamızı Kaybettik (GÜNCEL)

Yaklaşık altı aydır kanser tedavisi gören Köyümüz esnaflarından Zekeriya TÜYLÜ'nün sağlık durumunun kötüleşmesi üzerine 13 Haziran 2013 Perşembe günü Adapazarı Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan tetkik sonrasında Gebze'de bir özel hastaneye kaldırılan Zekeriya TÜYLÜ'nün beyin ölümünü gerçekleştiği yönünde haberler gelmektedir. Zekeriya TÜYLÜ'ye Allah'tan acil şifalar diliyoruz. (22:50:52) 


Zekeriya TÜYLÜ Hakkın Rahmetine Kavuştu (2013-06-13 23:01:24) Cenazesi 14 Haziran 2013 Cuma günü Cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edildi. Zekeriya TÜYLÜ'ye Allah'tan Rahmet, Yakınlarına, Komşularına ve Sevenlerine Sabır ve Başsağlığı diliyoruz.

 
Ahmet ERDEM Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz Salıkkaya mahallesi sakinlerinden Merhum Osman ERDEM'in kardeşi, Mithat DENİZ ve Seyfettin BAĞLAR'ın abileri, Temel ARSLAN'ın kayınpederi Metin ve Çetin ERDEM'in babaları Ahmet ERDEM Hak'kın Rahmetine kavuştu. Cenazesi yarın (05.06.2013-Çarşamba günü) öğlen vakti salıkkaya camiinde kılınacak olan cenaze namazı sonrasında Salıkkaya mezarlığına defn edilecektir.

Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Emekli Polis Hüseyin ARIK Hak'kın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz Salıkkaya Mahallesi sakinlerinden emekli polis Hüseyin ARIK 08 Mayıs 2013 Çarşamba günü Hak'kın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi 09 Mayıs 2013 Perşembe günü öğlen namazına müteakip Salıkkaya camminde kılınacak olan cenaze naması sonrası Salıkkaya mezarlığına Defn edilecek.

Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına komşularına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Atiye ATA Umre de Hakkın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz halkından Rahmetli Zürgani ATA 'nın eşi Atiye ATA bir süre önce Umre için gittiği  Suudi Arabistan' da vefat etti.

  2 Nisan dan beri köyümüzden toplam 8 kişilik grup ile umrede olan ve 23 Nisan 2013 de dönmesi beklenen  Atiye ATA 'nın vefat haberi bugün(19/04/2013) tarafımıza ulaştı.

Atiye ATA'ya Allah' tan Rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Kuyumcullu Köyü Doktor Abisini Kaybetti. VİDEO1-2-3

Zeynel ÇALIK Hakkın Rahmetine Yürüdü.


Köyümüz sakinlerinden Karasu Anadolu Öğretmen Lisesi Müdürü Nedim ÇALIK ve Karasu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ÇALIK'ın babaları, Muhtar Mustafa ÇALIK'ın amcası emekli sağlık memuru Zeynel ÇALIK Hakkın rahmetine kavuştu.

Merhumun cenazesi 15/02/2013 Cuma günü Kuyumcullu Köyünde  cuma namazına mütakip kılınan cenaze namazının ardından Kuyumcullu Köyü Mezarlığına defn edildi..

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz. 

Zeynel ÇALIK, polikistik böbrek rahatsızlığı ve kalp yetmezliği nedeniyle bir süredir tedavi altına alınmıştı. Bugün sabah saatlerinde rahatsızlanarak ambulansla karasu Devlet Hastanesine oradan da Sakarya Yenikent Devlet Hastanesine kaldırılarak yoğun bakım ünitesine alındıktan kısa bir süre sonra vefat etti. 

Zeynel ÇALIK'ın sağlık memuru olması nedeniyle hasta olan kişilere yardımcı olmak amacıyla köyümüzde girmediği hane hemen hemen yok gibidir.

Zeynel ÇALIK'ın okuması erkekler için kendi evinde, kadınlar için oğlu Mehmet ÇALIK'ın evinde akşam namazı ile yatsı namazı arasında olacaktır.

 
Hatice KAYMAK Vefat Etti.

Köyümüz sakinlerinden Adapazarında ikamet eden Adil KAYMAK'ın hanımı, köyümüz sakinlerinden Hüseyin ve Hasan ÇİFTÇİ'nin ablası Hatice KAYMAK Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Merhumenin cenazesi yarın Kuyumcullu köyünde öğle namazına mütakip kılınacak cenaze namazının ardından Kuyumcullu köyü  mezarlığına defn edilecektir.

Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Asiye ARIK' Vefat Etti.

Köyümüz sakinlerinden Mustafa ARIK (Çavuş) 'ın hanımı Asiye ARIK Hakkın rahmetine kavuştu. Merhumenin cenazesi Bugün(14/02/2013) Köyümüz Salıkkaya caminde öğle namazına mütakip kılınan cenaze namazının ardından Salıkkaya'da defn edildi.
Merhumeye Allahtan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz. 

 
Nebahat TÜRKYILMAZ Hak'kın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz sakinlerinden rahmetli eski köy korucusu Niyazi TÜRKYILMAZ'ın hanımı, Ayşe, Faik, Recep, Mustafa ve Serdar TÜRKYILMAZ'ın anneleri Nebahat TÜRKYILMAZ Hak'kın rahmetine kavuştu.

Merhumenin cenazesi yarın (10/02/2013) öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazına mütakip Kuyumcullu Köyü mezarlığına defn edilecek.

68 yaşında vefat eden Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalan akrabalarına başsağlığı dileriz.

Nebahat TÜRKYILMAZ bir süredir kızının yanında kalıyordu. Kızının  yanında vefat eden Nebahat TÜRKYILMAZ'ın cenazesi köye getiriliyor....

 
Rıfat İSKENDER(Reis) Hakk'ın Rahmetine Kavuştu.

Köyümüz sakinlerinden birsüredir İstanbul'da tedavisine devam edilmekte olan Rıfat İSKENDER Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur. Merhumun cenazesi 05/01/2013 Salı günü (bugün) köyümüzde ikindi namazı ardından kılınan cenaze namazına mütakip Kuyumcullu Köyü mezarlığına defn edildi.

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Osman YILMAZ (Gözükara) Vefat Etti.

Köyümüz sakinlerinden Karasu'da ikamet eden uzun süre yatalak olarak rahatsız olan Osman YILMAZ Hakk'ın rahmetine kavuşmuştur.
Merhmumun cenazesi 31 Ocak 2013 Çarşamba günü Karasu Merkez Camiinde öğle namazına mütakip kılınan cenaze namazının ardından köyümüz Salıkkaya mezarlığına defn edilmiştir.

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
Seyfullah KAYMAK Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz halkından Seyfullah KAYMAK Hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün (18/01/2013) ikindi namazının ardından kılınacak olan cenaze namazına mütakip Kuyumcullu Köyü Mezarlığına defn edildi.

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.

 
İlyas İSKENDER Hakk'ın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden rahmetli Osman (Hızır) İSKENDER'in kardeşi İlyas İSKENDER Hakk'ın rahmetine kavuştu.

İlyas İSKENDER'in cenazesi bugün (10.01.2013-Perşembe) öğle vakti Karasu Aziziye Camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Aziziye mezarlığına defn edildi.

Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan akrabalarına başsağlığı dileriz.

 
Hamide YILMAZ Hakk'ın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz Salıkkaya Mahallesinden Hüseyin YILMAZ' ın eşi (Şah)İsmail ve Ali YILMAZ' ın anneleri Hamide YILMAZ vefat etmiştir. Merhumenin cenazesi yarın Karasu Merkez camiinde kılınacak olan öğle namazından sonra Salıkkaya Mezarlığına defn edilecektir.

Merhumeye Allah'tan rahmet geride kalanlarında sabır ve başsağlığı dileriz.

 
Nebahat ÇELİK Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

Köyümüz sakinlerinden Merhum Osman Hamdi ÇELİK 'in hanımı Nebahat ÇELİK07/10/2012 tarihinde hakkın rahmetine kavuşmuştur. Merhumenin cenazesi dün Karasu Merkez Camiinde kılınan cenaze namazının ardından köyünmüz maden deresinde bulunan aile mezarlığına defn edilmiştir.

Merhumeyi Allah'tan rahmet geride kalan eş ve akrabalarına başsağlığı dileriz.

 
Kemal ARIK Hakkın Rahmetine Kavuştu

Keramettin (Ali), Selamettin ve Celalettin ARIK'ın babaları Kemal ARIK (81) Hakkın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi (Yarın) 05 Ekim 2012 Cuma günü cuma namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından k Salıkkaya mezarlığına defn edilmiştir.

Kemal ARIK'a Allah'tan rahmet ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz. 

 
Kenan ARSLAN Vefat Etti

Köyümüz Sakinlerinden Mevlüt ASLAN'ın oğlu Köy Azalarımızdan Günsıray(Orhan) ASLAN 'ın kardeşi Kenan ASLAN 30/09/2012 tarihinde Karasu'da yaşanan vurgunluk sonucu vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi 01/10/2012 Pazartesi Öğle Namazı'na mütakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Kuyumcullu Köyü Mezarlığına defn edilecektir.

Merhuma Allah'tan rahmet diler geride kalan eş akraba ve dostlarına  başsağlığı dileriz.

 
Melek İSKENDER Hakkın Rahmetine Kavuştu

Cavit İSKENDER'in Eşi Melek İSKENDER Hakkın Rahmetine Kavuştu. Cenazesi 20 Eylül 2012 Perşembe günü ikindi namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından kaldırılarak köy mezarlığına defn edilecek.

Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına, sevenlerine başsağlığı ve sabır dileriz.

 
Dursa EKŞİOĞLU Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden emekli polis memuru Hızır (ÇÖP) CAN'ın annesi, Kantarcı Ali'nin kayınvalidesi Dursa EKŞİOĞLU hakkın rahmetine kavuştu. 93 yaşlarında bulunan Dursa EKŞİOĞLU Kocaali'deki kızının yanında Hak'ka yürüdü.

Dursa EKŞİOĞLU'nun cenazesi köyümüz merkez camiinde öğle vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından Kandıra duraklı köyüne götürülüp ikindi vakti defn edilecektir.

Merhumeya Allah'tan Rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

 
Orhan KARA Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden rahmetli Ali İhsan KARA'nın küçük oğlu, Halil KARA'nın kardeşi Orhan KARA Hakkın Rahmetine Kavuştu.

Tedavi gördüğü İzmit'teki hastanede fani dünyaya gözlerini yuman Orhan KARA'ya Allah'tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Muazzez DUMAN Vefat Etti

Köyümüz sakinlerinden Kutsi Var'ın ablası, Rahmetli Mustafa Var'ın kardeşi, Ahmet, Erdoğan ve Aydın DUMAN'ın anneleri Muazzez DUMAN Hakkın rahmetine kavuştu.

İstanbul'da ikamet eden Muazzez DUMAN'ın cenazesi bugün (23 Nisan 2012) ikindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köyümüz mezarlığına defn edilecek.

Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
Havva AK Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz salıkkaya mahallesinden Harun, Mustafa ve Davut AK'ın anneleri Havva AK Hakkın rahmetine kavuştu.
Cenazesi Bugün (21 Nisan 2012 Cumartesi günü) ikindi vakti kılnacak olan cenaze namazının ardından salıkkaya mezarlığına defn edilecektir. Havva annemize Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Havva AK yaklaşık 2 aydır İstanbulda hastanede yoğun bakım altında tutuluyordu. İki gün önce Adapazarı Yenikent Devlet hastanesine alınarak tedavisine devam edilirken sabah saat 8:00 sularında fani dünyadan ayrılarak ebediyete intikal etti.

Taziye için Oğlu Harun AK: 0 535 834 88 08

 
Demirci Hasan'ın Damadı Mustafa ACAR Hakkın Rahmetine Kavuştu

Köyümüz sakinlerinden rahmetli demirci Hasan'nın damadı, Abdullah KELEŞ'in dayısı Mustafa ACAR Hakkın Rahmetine kavuştu.
Bir süredir köyümüzdeki evinde hasta olarak yatan Mustafa ACAR, aniden fenalaşınca İstanbul'a hastaneye kaldırılırken yolda vefat etti.

Mustafa ACAR'ın cenazesi 03 Nisan 2012 salı günü öğlen vakti kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edildi.

Mustafa ACAR'a Allah'tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
PİRİM MEHMET'İN KIZI AZADE KARAHİSAR VEFAT ETMİŞTİR.

Aslen köyümüzden olup Karasu Namazgah'tan evli Mehmet UÇAR (Pirim Mehmet'i) kızı Azade KARAHİSAR karasu namazgah ta hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Merhumenin cenazesi dün ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Kuzuluk  mezarlığına defn edilmiştir.

Merhumeyi Allhtan rahmet geride kalan eş ve akrabalarına sabırlıklar dileriz.

 
GÜNGÖR ÇELİK HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden Güngör ÇELİK Hakkın rahmetine kavuştu. Uzun bir süredir Danimarka'da tedavi gören Güngör ÇELİK 11 Aralık 2011 pazar günü ebediyete intikal etmiştir.

Cenaze Çarşamba günü ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilmiştir.

Güngör ÇELİK'e Allahtan Rahmet yakınlarına, sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.
 
SAFİYE ÖZMEN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU -VİDEO

Köyümüz eski muhtarlarından rahmetli Halil İbrahim ÖZMEN'nin hanımı Safiye ÖZMEN Hakkın rahmetine kavuştu. Bir süredir kızı mümine'nin evinde hasta olarak yatan ve 17 Kasım 2011 perşembe günü akşam saatlerinde ağırlaşan Safiye ÖZMEN gece saat 23:50 sıralarında fani dünyaya gözlerini yumdu.

Safiye ÖZMEN'nin cenazesi 18 kasım 2011 cuma günü, cuma namazının ardından kılınacak olan cenaze namazı sonrası kaldırılarak köy mezarlığına defn edilecektir.

Safiye ÖZMEN'e Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Cenazeye Karasu Belediye Başkanı Mehmet İSPİROĞLU, başkan yardımcıları ve karasuda görev yapan okul yöneticilerinden katılanlar oldu.

Safiye ÖZMEN ile sağlığında yapmış olduğumuz ziyaret videosu ile cenaze günü çekilen videoyu birleştirerek sunuyoruz.

 
MUSTAFA ERTÜRK VEFAT ETTİ

Köyümüz sakinlerinden Mustafa ERTÜRK hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 14.11.2011 Pazartesi günü öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından kaldırılarak köy mezarlığına defn edilecektir.

Uzun bir zamandır yatalak hasta olarak evinde yaşayan Mustafa ERTÜRK 94 yaşındaydı. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz. 

 
ŞEMSETTİN İSKENDER HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR - VİDEO

Köyümüz sakinlerinden Şemsettin İSKENDER  04/11/2011 tarihinde hakkın rahmetine kavuştu.

Cenazesi 04/11/2011 Cuma günü ikindi namazına mütakiben kaldırılacaktır. Merhuma Allah'tan rahmet geride kalan akrabalarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Video görüntüleri için tıklayın

 
MÜZEYYEN ÖZMEN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz esnaflarından Lütfü ÖZMEN'in eşi, Recai ÖZMEN'in annesi Müzeyyen ÖZMEN 17/09/2011 Pazartesi günü Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Müzeyyen ÖZMEN'in cenazesi 18 Ekim 2011 salı günü öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazından sonra köy mezerlığına defn edilecektir.

Merhumeye Allah'tan rahmet, akraba eş, dost ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Müzeyyen ÖZMEN 3 gündür Karasu Devlet Hastanesinde tedavi altında tutuluyordu.

 
MUSTAFA VAR HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden Mustafa VAR 09 Ekim 2011 pazar günü Hak'kın rahmetine kavuştu. Cenazesi bugün (11 Ekim 2011 salı günü) öğle namazına müteakip köyümüz camiinden alınarak balıkla mevkiindeki mezarlığa defn edilecektir.

Merhuma Allah'tan Rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Mustafa VAR yaklaşık 10 gün önce 3. kez kalp kırizi geçirmiş ve hastanede yoğun bakım altındaydı. Vefatı üzerine kardeşi Kutsi ve köyümüz sakinlerinden Sebahattin ATA cenaze işlemlerini tamamlayarak köye getirdiler. 

 
MUHARREM AYDINOĞLU HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden rahmetli Habil AYDINOĞLU'nun oğlu, köyümüz eski muhtarlarından Telat Naci AYDINOĞLU'nun kardeşi Muharrem AYDINOĞLU Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 29 Ekim 2011 Perşembe günü öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köyümüz camiinden alınarak köy mezarlığına defn edilecektir.

Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
DURSUN KEL HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz beşevler nmahallesi sakinlerinden Dursun KEL 12 Eylük 2011 Pazartesi günü hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi ikindi namazına müteakip köy mezarlığına defn edilmiştir.

Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
ALİ OSMAN TURHAN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Çetin TURHAN'ın babası Ali Osman TURHAN Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 29 Temmuz 2011 Cuma günü ikindi namazına müteakip köy merkez camiinde kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir. Ali Osman Turhan'a Allah'tan Rahmet, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Ali Osman Turhan bir süredir İstanbul Halkalı'daki Mehmet Akif Ersoy Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altında tutulduktan sonra taburcu olarak evine dönmüştü.

Taziye için Oğlu Çetin Turhan:0 505 560 16 11

 
TANSER AKKIZ'IN BABAANNESİ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz Şehit Hakkı Yılmaz İlköğretim Okulu Müdür Vekili Tanser AKKIZ'ın babaannesi hakkın rahmetine kavuştu. Cenazesi 17 Temmuz 2011 Pazar günü ikindi namazına müteakip Denizli Acıpayam'da defn edildi. Tanser AKKIZ cenazeye kattılmak üzere Denizli'ye gitti.

Merhumeye rahmet yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Taziye için 0 505 904 62 00

 
MAKSUDE İLBEY HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden Zeynel ÇALIK'ın Halası Maksude İLBEY hak'ın rahmetine kavuşmuştur. 3 Temmuz 2011 pazar günü ebediyete intikal eden Maksude halanın Cenazesi 4 Temmuz 2011 pazartesi günü Karasu Kuzuluk mahallesinde (Boşnak Camii) öğle namazının ardından kılınacak olan cenaze namazı sonrası kuzuluk mezarlığına defn edilecektir.

Maksude İLBEY'e Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
HAMİYET ÇELİK HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz Maden Deresi mahallesinden Hidayet ÇELİK'in hanımı Hamiyet ÇELİK hakkın rahmetine kavuşmuştur. Savaş ve Barış ÇELİK'in anneleri olan Hamiyet ÇELİK, kalp yetmezliği sonucu hayatını kaybetmiş ve 08 Haziran 2011 Çarşamba günü öğle vaktinde kılınan cenaze namazının ardından Karasu Merkez Mezarlığına defn edilmiştir.

Merhumeye Allah'tan Rahmet sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz.

 
MAHMUT TAVLI HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden Mahmut TAVLI Almanya'da vefat etti bilgisine ulaştık.

Yaklaşık 10 aydır Almanya'da hastanede tedavi altında tutulan Mahmut TAVLI 29 Mayıs 2011 Pazar günü hakkın rahmetine kavuştu.

Mahmut TAVLI'nın cenazesinin Almanya'daki işlemlerin ardından yarın (30 Mayıs 2011) gece saatlerinde köye gelmesi beklenmektedir.

Mahmut TAVLI'ya Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Cenaze Almanya'dan yola çıktı. Gece saat 01:00 sularında köyde olması bekleniyor.
31 Mayıs 2011 Salı günü öğle namazına müteakip kılınacak olan venaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir. 

Mahmut TAVLI, Zeynel ÇALIK'ın halasının oğlu, İlçe Tarım Müdürü Mehmet YILMAZ'ın kayınpederidir.

Taziye İçin : Oğlu Mehmet TAVLI  00 49 618 391 92 54 (Almanya)
                     Kızı Ayşe YILMAZ 0 264 757 20 46 (Köydeki Ev Tel)

 
KEMAL TURHAN HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz İlköğretim Okulu Sınıf Öğretmeni Birol TURHAN'ın babası Kemal TURHAN Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

Kemal TURHAN 27 Mayıs 2011 Cuma günü sabah saatlerinde kalp krizi geçirdiği şüphesiyle Adapazarı Adatıp hastanesine kaldırılmıştı. Yoğun bakım ünitesine bağlanan Kemal TURHAN uyutuluyordu.

28 Mayıs 2011 Cumartesi günü öğle saatlerinde tedavi gördüğü Adatıp hastanesinde bu dünyaya gözlerini kapatarak ahirete intikal eden Kemal TURHAN'ın ölüm haberi tüm köy halkını derinden üzüntüye boğdu.

Cenaze 29 Mayıs 2011 Pazar günü öğle namazına müteakip köy mezarlığına defn edilecektir.

Cenaze evin önünden alınarak cenaze namazı kılınmak üzere cami önüne getirildi. (12:28:54)

Kemal TURHAN'a Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Taziye için Oğlu Birol TURHAN    :0 543 791 56 80
                 Oğlu Murat TURHAN  :0 536 282 52 48 
                  Eşi   Mafiye TURHAN :0 536 609 12 51

 
ENVER ÇAKAR HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden Enver ÇAKAR Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Cenazesi 25 Nisan 2011 Pazartesi günü öğle namazına müteakip köy mezarlığına defn edilmiştir.

Enver ÇAKAR 28 Şubat 2011 Pazartesi günü İstanbul Süreyya Paşa Hastanesinde ameliyat olmuş ve 03 Mart 2011 Perşembe günü taburcu olarak köydeki evine dönmüş, 05 Mart 2011 Cumartesi günü tekrar rahatsızlaşan Enver ÇAKAR İstanbul Süreyya Paşa hastanesine kaldırılmıştı. 31 Mart 2011 günü Enver ÇAKAR'ın beyin ölümü gerçekleştiği yönde gelen haber köy halkını derinden üzmüştü.

Enver ÇAKAR'a Allah'tan Rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.


 
CEVRİYE ATA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Köyümüz sakinlerinden ve bir önceki dönem muhtarı Reşat İSKENDER'in ablası, Abdullah, Fethullah, Seyfullah ATA'nın anneleri Cevriye ATA hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Uzun süredir hasta olan ve Danimarka'da vefat eden Cevriye ATA'nın cenazesinin 22 mart salı günü köye gelmesi beklenmektedir.

Cevriye annemizin oğulları köye geldiler. Allah nasip ederse cenaze 22 Mart 2011 Salı günü akşam 20:00 ile 22:00 saatlerinde köyde olması beklenmektedir. (2011-03-21)

Cevriye ATA'nın cenazesi 23 Mart 2011 çarşamba günü öğle vakti kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilmiştir. (2011-03-23)

Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Taziye için oğulları  Fetullah   :  00 455 043 56 96
                               Abdullah  :  00 452 462 12 24
                               Seyfullah :  00 455 043 01 17                                                                                                                                                     

 
ZEHRA BARUT HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU - (Video)

Köyümüz salıkkaya mahallesinden merhum Cevdet BARUT'un annesi, Yakup,Mehmet ve Celal ARIK'ın annanesi  Zehra BARUT vefat etmiştir. Cenazesi 11.03.2011 cuma günü ikindi namazına müteakip Karasu Aziziye camiinden kaldırılarak aziziye mazarlığına defn edilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabır diliyoruz.


98 yaşında bu dünyadan ahirete göç eden Zehra ninemizle haziran 2010 da Salıkkaya'da bir görüşmemiz olmuştu. Allah gani gani rahmet eylesin


 
MUSTAFA KAR HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR (Video)

Köyümüz sakinlerinden Hüseyin, Mehmet(Parlay), İbrahim Kar'ın babaları Recep oğlu Mustafa KAR bugün(19/02/2011)  hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Cenazesi bugün(19/02/2011) ikindi namazına mütakiben köyümüz mezarlığına defn edilecektir.

Merhuma Allahtan rahmet, akraba eş ve dostlarına başsağlığı dileriz.Taziye İçin:
Mehmet KAR : 0 536 394 88 60
İbrahim  KAR : 0 536 503 02 74

Mustafa KAR, kalp ameliyatı geçirdikten sonra 17 Şubat 2011 Perşembe günü çarşı meydanına oğlu Mehmet ile beraber gelip köyde yapılan çalışmalara bakmıştı. 18 Şubat 2011 Cuma günü de rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı.

 
MUSTAFA DOĞRU HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz sakinlerinden (fıcık hatma) Küçük Fatma'nın oğlu (Zekeriyanın Mustafa) Mustafa DOĞRU 10 Şubat 2011 Perşembe günü Adapazarı'nda vefat etmiştir.

Mustafa DOĞRU'nun cenazesi İkindi vakti kılınan cenaze namazının ardından Adapazarı Emirdağ mezarlığına defn edilmiştir.

Mustafa DOĞRU'ya Allahtan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

 
ÖMER ÇELİK HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz Maden Deresi Mahallesi sakinlerinden Ömer ÇELİK vefat etmiştir.

Edinilen bilgiye göre, Ömer ÇELİK 12 Ocak 2011 Çarşamba günü Karasu yolu üzerinde geçirdiği ani kalp krizi sonrası hayatını kaybetmiştir.

Ömer ÇELİK'in cenazesi 13 Ocak 2011 Perşembe günü öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir.

Ömer ÇELİK'e Allah'tan Rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Taziye İçin Oğlu Kamil ÇELİK : 0 554 574 41 19

 
HÜSEYİN İSKENDER HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR - (Video)

Köyümüz sakinlerinden Hüseyin İSKENDER 06.01.2011- Perşembe günü 30 gündür tedavi gördüğü hastanede sabah saat 07:40 sularında iç organlarının iflas etmesi sonucunda Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 07.01.2011 - Cuma günü cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir.Hüseyin amcaya Allahtan Rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Taziye için :

Oğlu Ömer İSKENDER (0 532 685 17 60)
Oğlu Muhammet İSKENDER (0 507 443 52 70)
Oğlu Salih İSKENDER (0 539 202 61 18)
Oğlu Muhammet Ali İSKENDER (0 537 693 67 80)
Oğlu Mustafa İSKENDER (0 538 828 34 98)

 
NEZAKET KARA HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR - (VİDEO)

Köyümüz sakinlerinden Halil İbrahim KARA'nın hanımı, Burhan ÖZYURT'un ablası Nezaket KARA 23 Aralık 2010 Perşembe günü akşam saat 21:00 sıralarında İstanbul'daki evinde aniden fenalaşarak Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 24.12.2010 Cuma günü cuma namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir.

Nezaket ablamıza Allah'tan rahmet, yakınlarına sabır ve baş sağlığı diliyoruz.

 
ALİ OYMACI HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR (VİDEO)

Bir süredir Kocaeli Devlet Hastahanesinde kanser tedavisi gören köyümüz sakinlerinden Dursun Oymacı'nın oğlu Ali Oymacı hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün (19/12/2010) ikindi namazına müteakip köyümüz mezarlığına defn edilecektir.

Ali abimize Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 
ZEKİYE ÇAKAR HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz sakinlerinden Abdulkadir ÇAKAR' ın annesi Zekiye ÇAKAR hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın (28/11/2010 Pazar günü) öğle namazına müteakip köyümüz mezarlığına defnedilecektir. Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Taziye için,
Abdulkadir ÇAKAR 0 264 251 05 73 (Oğlu)
Ömür ÇAKAR 0 532 571 98 39  (Torunu)

 
HAVVA KEL HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz Beşevler Mahallesi sakinlerinden Dursun KEL'in hanımı Havva KEL 20 Kasım 2010 Cumartesi günü vefat etmiştir. Cenazesi 21 Kasım 2010 Pazar günü öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defn edilmiştir..
 
Merhumeye Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Havva KEL, Hayrullah BAYRAMOĞLU'nun dünürü, Necmettin BAYRAMOĞLU'nun Kayınvalidesidir.

Bir süredir İstanbul'da tedavi görmekteydi.

 
ÖĞRETMENİMİZ, KEMAL İSKENDER HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR (VİDEO)

Köyümüz sakinlerinden Mustafa İSKENDER oğlu Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Kemal İSKENDER hakkın rahmetine kavuşmuştur. (2010-11-08)

Bugün sabaha karşı Gölkent'teki kayınpederinin evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hemen hayatını kaybettiği bilgisine ulaştık.

Kemal İSKENDER abimize Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Cenaze henüz gölkentte bulunmakta olup işlemleri devam etmektedir.

Kemal İSKENDER'in cenazesi 09/11/2010 Salı günü İkindi vakti kılınacak olan cenaze namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir. (11:46:59)

Kemal İSKENDER, Adapazarı Fatih Endüstri Meslek Lisesinde Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak görev yapıyordu.

Sabah namazını kıldıktan sonra "ben biraz dinleneyim, kahvaltıya beni çağırmayın, köye geçecem orda kahvaltı yaparım" diye ifade ettikten sonra tekrar odasına çekilen Kemal İSKENDER, bir müddet sonra çağırmak için odasına girildiğinde ruhunu teslim etmiş vaziyette bulunduğu ifade edilmektedir.

Hocamızın o kadar çok seveni varmış ki cami doldu taştı. Görev yaptığı yerlerdeki öğretmen arkadaşları son yolculuğunda da Kemal hocamızı yalnız bırakmadılar. (2010-11-09 - 19:21:04)

Taziye İçin;
Kardeşi Sait İSKENDER Tel : 0 543 710 29 81
 
MERCAN İSKENDER HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz sakinlerinden Reşat oğlu Sezai İSKENDER'in hanımı, Karasu Köyünden Ali KARADAYI'nın kızı Mercan İSKENDER Danimarka'da vefat etmiştir.

Edinilen bilgiye göre yaklaşık bir ay önce Danimarka'da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tutulan Mercan İSKENDER, tüm müdahalelere rağmen yaşam mücadelesini kaybederek ebediyete intikal etmiştir.

Merhumeye Allah'tan rahmet acılı ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Cenazenin Danimarka'daki işlemlerin tamamlanmasının ardından cuma günü köyümüze getirilmesi beklenmektedir.

Cenazesi 05/11/2010 Cuma günü Cuma namazının ardından kılınacak olan cenaze namazı sonrası köy mezarlığına defn edilecektir. (2010-11-05)

Taziye İçin ;
(Eşi ) Sezai İSKENDER Tel:0 452 180 24 85

 
SABRİYE KELEŞ HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

11/10/2010 tarihinde hastaneden taburcu olan Köyümüz sakinlerinden  Şükür KELEŞ 'in eşi Sabriye KELEŞ 22/10/2010 Saat 16:35'te Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Akraba eş ve dostlarına başsağlığı dileriz. Cenazesi, 12.10.2010 cumartesi günü öğle namazının ardından kılınan cenaze namaz sonrarı köy mezarlığına defn edilmiştir. Sabriye  annemize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. 

Taziye İçin oğulları;

Hüseyin KKELEŞ Tel: 0 537 345 37 64 
Mehmet KELEŞ   Tel: 0 490 717 190 803 08 (Almanya)
Memduh KELEŞ  Tel: 0 536 730 32 87

 
DURMUŞ UÇAR'I TRAFİK KAZASINDA KAYBETTİK

Köyümüz sakinlerinden Durmuş UÇAR 09.10.2010 Cumartesi günü saat 02:30 sıralarında Karasu Kocaali yolu üzerinde geçirdiği trafik kazası sonrası hakkın rahmetine kavuşmuştur.

Sabaha karşı  karadayı petrol istasyonundan evine gitmek üzere yola çıkan Durmuş UCAR, Karasu istikametinden gelip Kocaali'ye doğru giden özel taksinin arkadan çarpması sonucu hayatını kaybetmiştir. Süratli olduğu söylenen araç Durmuş UÇAR'a çarpıp altına almış ve yaklaşık 50 metre kadar sürükledikten sonra durabilmiştir. Olay yerinde elim bir şekilde hayatını kaybeden Durmuş UÇAR'a Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

Durmuş UÇAR'ın cenazesi 09.10.2010 Cumartesi günü ikindi namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından köy mezarlığına annesinin yanına defn edilmiştir.

 
MUSTAFA AYHAN HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR - Video

Köyümüz sakinlerinden rahmetli Emin AYHAN'nın Oğlu , Turan AYHAN'ın kardeşi Kahveci Mustafa AYHAN 13/07/2010 Sali günü vefat etmistir. Cenazesi 14/07/2010 Çarşamba günü öğle namazına müteakip köy mezarlığına defn edilmiştir. Mustafa Ayhan kardeşimize, Allah'tan Rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Mustafa kardeşimiz 13 Temmuz 2010 günü denize gidip biraz güneşte fazlaca kaldığını, ikindi Vakti sıralarında kendisini iyi hissetmediğini söylemesinin ardından rahatsızlanarak ambulans ile Karasu Devlet Hastanesine kalırıldığı fakat yapılan tüm müdahaleye karşın kurtarılamadığı ifade edilmektedir .

Mustafa AYHAN , Bir kız ve bir erkek babası olup 45 yaşlarındaydı .


Taziye için tel: 0 264 757 21 57 ( Ev )

 
KADRİYE ÇELİK HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz sakinlerinden Rahmetli biletçi Hakkı'nın eşi, Ramis ve Olcay ÇELİK'in anneleri Kadriye ÇELİK Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 08/07/2010 Perşembe günü kılınacak olan öğle namazının ardından köy mezarlığına defn edilecektir. Kadriye annemize Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. 

Taziye için aranabilecek Telefon numaraları

Oğlu Ramis ÇELİK    : 0 538 406 69 67
Oğlu Olcay ÇELİK     : 0 535 352 16 21
Kızı Aliye İSKENDER :

 
SÜLEYMAN İSKENDER HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

  Köyümüz Salıkkaya mahallesinden Haşim Oğlu Süleyman İSKENDER 28 Haziran 2010  Pazartesi günü sabah 7:00 sularında İstanbul'da hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi 29/06/2010 salı günü öğle namazına müteakip köy mezarlığına defn edilecektir . Süleyman amcaya Allah'tan Rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz .

Süleyman amca için akşam namazı ile yatsı namazı arası evinde okuma yapılacaktır.

 
HAYRİYE CEBECİOĞLU HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz Salıkkaya mahallesinden mehum Avni CEBECİOĞLU'nun esi Hayriye Cebecioğlu Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi (bugün) 10/06/2010 Perşembe günü ikindi namazına müteakip Salıkkaya'daki aile mezarlığına defn edilecektir. Merhumeye Allah'tan Rahmet, geride kalanlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 
DURSUN ALİ EKŞİ HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz sakinlerinden Bayramoğlu'nun damadı, Celal EKŞİ'nin ağabeyi Dursun Ali EKŞİ vefat etmiştir. Cenazesi 24 Nisan 2010 Cumartesi günü öğle namazına müteakip köy mezarlığına defnedilecektir. Dursun Ali amcaya Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 
HASAN ŞEKER'İN DÜNÜRÜ VEFAT ETTİ

Köyümüz esnaflarından Hasan ŞEKER'in Resullerdeki dünürü Mehmet KISA vefat etmiştir. Cenazesi 24 Nisan 2010 Cumartesi günü öğle namazına müteakip Resuller köy mezarlığına defnedilecektir. Merhuma Allah'tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 
CEVDET BARUT HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz sakinlerinden Karasu'da ikamet eden eski Vergi Dairesi Emeklilerinden Cevdet BARUT Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın (20/04/2010) Karasu Aziziye Camiinde kılınan öğle namazına müteakip Aziziye Mezarlığına Defnedilecektir.

(Cevdet BARUT, Niyazi ve Ahmet BARUT'un kardeşleridir)

Cevdet BARUT amcaya Allah'tan Rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

 
HAYRİYE ÇALIKOĞLU HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz Sakinlerinden Rahmetli Hüsamettin ÇALIKOĞLU'nun eşi Hayriye ÇALIKOĞLU hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın (10/04/2010-Cumartesi) öğle namazına müteakip köy mezarlığına defnedilecektir. Hayriye ÇALIKOĞLU'na Allah'tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Hayriye ÇALIKOĞLU annemizi kabrine yerleştirdik. Allah nur içinde yatırsın.


 
ARİF KEF HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Arif amcamızı dualarımızla ebediyete gönderdik. (Saat:13:00)

Köyümüz sakinlerinden Arif KEF vefat etmiştir. Cenazesi bugün (25/03/2010-Perşembe) öğle namazına müteakip köy mezarlığına defnedilecektir. Arif amcaya Allah'tan rahmet geride kalanlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 
KEMAL İSKENDER'İN KAYINPEDERİ VEFAT ETTİ

 Köyümüz sakinlerinden Adapazarı Fatih EML Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Kemal İSKENDER'in Kayınpederi vefat etmiştir. Cenazesi bugün öğle namazının ardından Koyunalın köyünden kaldırılmıştır. Meftaya rahmet Kemal abimiz ve ailesine başsağlığı diliyoruz.

 
AYŞE ÜNAL HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz sakinlerinden Adapazarında ikamet eden Şadi ÜNAL'ın eşi Ayşe ÜNAL hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün İkindi namazına müteakip Sakarya'nın Serdivan ilçesi Şafak Camii'ınden kaldırılacaktır. Meftaya Rahmet geride kalanlarına Allah'tan sabır ve başsağlığı dileriz.

 
AVNİ CEBECİ HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz Salıkkaya mahallesi sakinlerinden Avni CEBECİ bugün sabaha karşı tedavi gördüğü hastanede vefat etmiştir. Edinilen bilgiye göre cenazesi yarın öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Meftaya rahmet geride kalanlarına baş sağlığı diliyoruz.

 
RESMİYE KOCABACAK HAK'KIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz esnaflarından Veysel'in eşi Resmiye KOCABACAK vefat etmiştir. Cenazesi bugün (11/02/2010) öğle namazına müteakip kaldırılacaktır. Meftaya Allah'tan Rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.

 
SADIK İSKENDER'İN KIZI HATİCE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞMUŞTUR

Köyümüz Salıkkaya Mevkii sakinlerinden Sadık İSKENDER'in kızı Hatice Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Uzun süredir tedavi altında bulunuyordu. Meftaya rahmet Ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Cenazesi Yarın (07/02/2010-Pazar) Bolu'nun Göynük ilçesinde defnedilecektir. Allah rahmet etsin.

 
HATİCE KOÇMAR HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU

Rahmetli Emrullah KOÇMAR'ın Hanımı, Esat Ali ATA'nın Ablası, Safiye ÖZMEN'in kardesi, Hayati BOZYİĞİT'n teyzesi Hatice KOÇMAR Bugün akşam saatlerinde geçirdi Kalp krizi sonucu Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi yarın (27/01/2010) öğle namazına müteakip kaldırılarak köy mezarlığına defnedilecektir. Meftaya Allah'tan Rahmet Sevenlerine baş sağlığı dileriz.

Hatice annemiz, Hendek'te görev yapan Ali BOZYİĞİT kardeşimizin yanına ziyaret etmeye gitmişti. Burada geçirdiği ani rahatsızlık sonucu hayatını kaybetmiştir.

 
NECİP TURAN VEFAT ETTİ
Köyümüz sakinlerinden Necip KAYMAK'ın eniştesi Necip TURAN Hakkın Rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kocaali Merkez Camiinden alınarak Merkez Mezarlığına Defnedilecektir. Meftaya Rahmet geride kalanlarına başsağlığı dileriz.
 
AHMET KAYMAZIN ANNESİ VEFAT ETTİ

KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN MALİYE EVLERİ BEKÇİSİ AHMET KAYMAZIN ANNESİ VAFAT ETİ

 
OSMAN (HIZIR) İSKENDER VEFAT ETTİ

KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN  HIZIR  OSMAN İSKENDER  YAKALANMIŞ  OLDUĞU  PROSTAT KANSERİNE YENİK DÜŞTÜ.  CENAZESİ  KARASU  MERKEZ MEZARLIĞINA  DEFNEDİLECEKTİR.   KENDİSİNE CENABI ALLAH DAN RAHMET  GERİDE BIRAKMIŞ OLDUĞU AİLESİNE  VE AKRABALARINADA  SABIR DİLERİZ .

 
MUSTAFA KURT VEFAT ETTİ
Köyümüz sakinlerinden Mustafa KURT (Kürt Mustafa diye bilinir) Hakkın rahmetine kavuştu.

Köyde aniden rahatsızlaşan Mustafa KURT Karasu Devlet Hastanesine Kaldırıldı. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemeyen Mustafa KURT'un cenazesi 14:00 sıralarında köye getirildi. Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Mustafa KURT'a Allahtan Rahmet yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı dileriz. 

Ana Okulu Öğretmeni Selma KURT'un babası, İsmail ve Ali KURT'un amcaları olan Mustafa KURT'un cenazesi yarın öğle namazına müteakip köy mezarlığına defnedilecektir. (14/12/2009 saat:16:15)
 
ERAY KAYMAK VEFAT ETTİ

Köyümüz Sakinlerinden Eray KAYMAK Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur. Cenazesi bugün (29/11/2009 Pazar) öğle namazına müteakip kaldırılacaktır.

 
Bir Gül Fidanını Kaybettik
Merhum Sönmez ATASOY'un Kzı Şule ATASOY Vefat Etmiştir. Cenazesi Yarın (28/11/2009 Cumartesi Günü) Öğle namazına müteakip Kaldırılacaktır. Meftaya Allah'tan Rahmet Sevenlerine Baş Sağlığı Dileriz.
 
Celal ÇİL Vefat Etti

Orhan ve Yakup ÇİL' in babaları Celal ÇİL Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.

 
DURSUN AYDINOĞLU VEFAT ETTİ
Köyümüz Eski Muhtarlarından Telat Naci AYDINOĞLU'nun Ağabeyi Dursun AYDINOĞLU Hakkın Rahmetine Kavuşmuştur.
 
SAİT AK VEFAT ETTİ

Köyümüz Salıkkaya Mahetllesi sakinlerinden Sait AK Kansere Yenik Düştü

 
Acı Kaybımız

Osman oğlu Emin İSKENDER (Terzi Emin) vefat etmiştir.
 

En Çok Okunan Cenaze Haberleri

Üye Girişi


Kayıp Parola?
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol

Son Eklenen Yorumlar

İstatistikler

Ziyaretçiler: 5302619

Kimler Sitede

Şu anda 13 misafir bağlı

AHİRETE GÖÇENLER


Sanal Mezarlık
(1960 Yılından İtibaren Ölenlerimiz)

Ziyaretçi Defteri

Son yazılan Mesaj
ENGİN AKTI
Değerli site yöneticileri. Baharın geldiği şu günlerde, emin
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

 
KDS Konsepti | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi